اپیزود اول؛ صبر ایرانیان، قسمت اول

روزشمار این اپیزود؛ کشتار نانجینگ! تصویب جداییِ دین از سیاست در مجلس فرانسه و سخنرانیِ فوق‌العادۀ ویکتورهوگو در این‌باره. علی‌اکبر سعیدیِ سیرجانی و سرگذشت تلخ او! میرزا حسن رشدیه؛ بنیان‌گذار آموزش نوین در ایران، و کوتاه از ورود اولین اتومبیل به‌ایران و... که در ادامه میشنوید.
پادکست رادیو قجرتایم
محتوای اپیزود اول پادکست رادیو قجرتایم چیست؟

روزشمار این اپیزود؛ کشتار نانجینگ! تصویب جداییِ دین از سیاست در مجلس فرانسه و سخنرانیِ فوق‌العادۀ ویکتورهوگو در این‌باره. علی‌اکبر سعیدیِ سیرجانی و سرگذشت تلخ او! میرزا حسن رشدیه؛ بنیان‌گذار آموزش نوین در ایران، و کوتاه از ورود اولین اتومبیل به‌ایران و انتخاب رضاخان به‌عنوان پادشاه و سخنی از ابوریحان بیرونی.

اما روایت اصلی؛ گذری بر آستانۀ صبر ایرانیان در برابر مشکلات، که قسمت اولش محسوب می‌شود است، که از حملۀ افغان‌ها تا قحطی و فقر شَدید، و همچنین دستور تهیۀ پخت آبگوشت سحرآمیز توسط روحانیون درباری به‌شاه‌سلطان‌حسین صفوی، برای مقابله با افغان‌ها را خواهید شنید…!

نویسندگان؛ تیم قجرتایم
راوی؛ فرهاد مهرآبادی

برای حمایت از صدای قجرتایم؛ لینک پادکست‌های ما را با دوستان و خانوادۀ محترم خود به اشتراک بگذارید، سپاسگزاریم.

 

 

شاید این پست هم برای شما جالب باشد:  اپیزود دوم؛ کشتار نانجینگ در چین
4.6/5 - (11 امتیاز)
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on google

2 پاسخ

  1. سلام
    اینستاگرام برای جلب مخاطب عام پلتفرم خیلی مناسبیه. برای ما مردم ایران که کتاب کم و کتاب تاریخی اصلا نمیخونیم حتی یه پست توی اینستاگرام وسط پستهای سرگرمی میتونی خیلی نجات دهنده باشه. خواهشم اینه که از اینستاگرام بیرون نرید برای اینکه پستهای با ارزشتون بیشتر توسط مخاطب عام دیده بشه. پادکست و وبسایت بیشتر برای جلب مخاطب خاص مفیده قشری که خودشون مطالعه دارن…

    1. سلام عزیز، در آن‌جا نیز هستیم و ادامه خواهیم داد، سپاس بابت لطف و محبت شما 🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.